09-8989759 :טלפון

לקוחות מספרים

מיטוב מכירות חרטה על דגלה להיות המובילה בתחום הטלמיטינג – לספק שירות, איכות ותוצאות ברמה אחרת. אנו פועלים מתוך מחויבות לערכים של יושרה, מקצועיות ויחס אישי ורואים עצמנו כחלק מהמערך השיווקי של החברות עמן אנו עובדים, ולא כגורם חיצוני וזמני.

להלן חוות דעת של כמה מלקוחותינו: 

החוויה שלנו כלקוח בעבודה מול מטוב

שירות טלמיטינג טוב יכול להיות המרכיב החסר שיוביל להצלחה!

מתוך ידיעה והערכה בחשיבות הנושא לקידום המכירות וכלי עיקרי לפתיחת דלתות ללקוחות חדשים ניסינו במשך שנים אין ספור חברות טלמיטינג\טלמרקטינג ללא הצלחה או שינוי משמעותי עבורנו, כבר לאחר המפגש הראשון עם מזי המקסימה הבנו שהגענו למקום אחר – גוף שיווק ומכירות שמכיר בערך המוסף הזה ומכוון בעיקר לאיכות ולא לכמות.

היום לאחר יותר משנתיים של עבודה פורייה יחד אני יכול לומר בוודאות שהתרומה של מיטוב להצלחה שלנו היא משמעותית , יחס אישי של הנציגות , היכרות עם רזי התחום שלנו כולל התחרות שאנו מתמודדים אתה ובכלל אכפתיות כאילו היו שותף מלא שלנו ולא נותן שירות.

לא נותר לי אלא להמליץ בחום ולומר לבנות המקסימות במטוב המון תודה , אין עליכן.

יהודה בלולו, מנהל חטיבת מוצרים, טריפל סי


מטוב מכירות בהובלת מזי שמאלי הפך לכוח עבודה משמעותי עבורנו בחברת החזרית.

במטוב מכירות הקשיבו לנו ונתנו לנו תמיכה שהובילה אותנו להתקדמות. בנוסף להיותה מאוד מקצועית וממוקדת שיווק, מזי היא גם אדם חם מאוד ותומך. אסטרטגית השיווק שנבנתה יחד עם מטוב מכירות הובילה אותנו לפניה ממוקדת יותר ללקוחות פוטנציאלים והתמיכה המקיפה מסייעת לנו רבות בתהליך המכירה. אנחנו שמחים להיות לקוחות של מטוב מכירות.

אורנה חזוט צורים, מנכ”ל החזרית


יש סיבה שאנחנו עובדים אתכם יותר מפעם אחת, שירותיות, מקצועיות ושקיפות מתן מענה מהיר, הירתמות למטרה ותוצאות טובות!

Irit Izsak Marketing Communication
Marketing
Bynet


“בזכות הרצון העז, התושייה, שיתוף הפעולה והיצירתיות המחשבתית”
מזל כלף, מנכ”ל פרופיט מבית “אם התוצאה”

“ברצוני להודות למיטוב מכירות על המאמץ והעבודה הנפלאה. עקומת הלמידה המהירה של כל נושא ועניין שאותם נדרשתם לשווק טלפונית (וברור לי שזה לא קל, בפרט בתחומינו), וכמובן התוצאות שלא איחרו לבוא בזכות הרצון העז, התושייה, שיתוף הפעולה והיצירתיות המחשבתית. אנו עוברים בשמחה לפרויקט הבא. יישר כח!”.


“שירות מצוין ומקצועי מאוד”
ליאון אטינג, דירקטור VAS, אודיוקודס   

“אנחנו מאוד נהנים מהעבודה עם מיטוב: השירות מצוין, מקצועי מאוד, והם מגיבים במהרה לכל הבקשות שלנו”


“המון סבלנות, מקצועיות והתמדה”
עינב גפן-פונדק, מנהלת שיווק ומכירות, 4-נגרים, LEICHT ISRAEL

“לאחר שנים של עבודה משותפת עם חברות המתמחות בטלמיטינג, שהביאו תוצאות דלות, קיבלנו המלצה על מיטוב מכירות. אנו עובדים יחד כשנתיים בפרויקטים מובילים בענף הבנייה, לקוחות פרטיים, אדריכלים ומעצבי פנים. קיבלנו חברה שיודעת לתפור ולהתאים את עצמה לכל קהלי היעד שלנו. עם המון סבלנות, מקצועיות והתמדה אנחנו מקבלים עבודה שוטפת ומלאה בפגישות”.


“נפלאים, מקצועיים ויסודיים”
יוסי משה, מנהל תיק לקוחות עסקיים, חברת itti 

“העבודה עם מיטוב מכירות משולה מבחינתי לשתיית מים מלוחים: ככל שאני רוצה להרוות את צמאוני, כך אני שותה מהם יותר. הם פשוט נפלאים, מקצועיים ויסודיים. ממליץ בחום!”


“התוצאות המכירתיות היו מעולות!”

לימור גרוסמן, סלסטיה

“אני רוצה לציין את רמת המקצועיות של כל הצוות של מיטוב – החל מכתיבת תסריט שיחה מקצועי ואיכותי על ידי העומדת בראש הצוות, מזי (וזהו הלב לתיאום פגישה איכותית), וכלה בצוות מנהלות הלקוחות, שהביאו אותנו לפגישות איכותיות, כאשר הלקוחות חיכו במועד הנכון, ידעו בדיוק מהי מטרת הפגישה ובהתאם – התוצאות המכירתיות היו מעולות!
את העבודה מול מיטוב התחלנו לאחר תחקיר ממליצים נרחב ומעמיק, שבמהלכו דיברנו עם חברות בעלות ניסיון מר בעבודה מול חברות טלמיטינג שונות, אשר להבדיל אלף אלפי הבדלות הרעיפו שבחים על מיטוב. היום אנו יודעים: כל מילה של הממליצים היתה מדויקת. מאחלת לנו עוד שנים של עבודה משותפת, תיאום פגישות איכותיות והגדלת המכירות ורווחי החברה שלנו”.

 

 

תורגם על ידי Webist